#gegužėsGamtaPietų Korėja

#gegužėsGamta: 5 gamtos stebuklai Pietų Korėjoje

Gegužės gamta
Asociatyvi fotografija. Šaltinis: Pixabay, pagal Public Domain licenciją. Apdirbta ir pritaikyta Tolimieji.lt

Pietų Korėja, taip pat, kaip ir didelė dauguma Azijos šalių, pasižymi savo unikalia gamta. Šiame #gegužėsGamta straipsnyje – 5 gamtos stebuklai Pietų Korėjoje, kuriuos tikrai verta aplankyti bei šiais pasigrožėti, bent jau nuotoliniu būdu.

1. Suncheon įlanka

Suncheon įlanka, esanti Jeonnam mieste, yra pakrantės pelkė, kurioje yra platus nendrių laukas bei tekanti upė. Čia dažnai galima pastebėti laukinius gyvūnus ir migruojančius paukščius. Ši vieta pasižymi krabų, ūdrų ir žuvų gausumu, o dėl druskingo vandens pelkės natūraliai valo vandenį ir filtruoja atliekas. Tai paaiškina dažniausiai netrikdomą šio gamtos stebuklo būklę.

Autorius: John Steele

2. Manjanggul urvas

Šis lavos darinys Jeju mieste patenka į ilgiausių tokių darinių pasaulyje dešimtuką. Šis urvas turi didelį paveldą bei mokslinę vertę. Taip pat yra įdomu, jog šis urvas yra puikios būklės, nors pati viena yra iš tiesų sena. Tarp visų lavos darinių Manjanggul urve yra ir 7,6 m lavos kolona – didžiausia žinoma pasaulyje.

3. Seoraksan nacionalinis parkas

UNESCO saugome biosferos draustinyje, Seoraksano nacionaliniame parke, yra keistų uolienų, tankių miškų, karštųsių versmių ir senovės šventyklų. Šiame nacionaliniame parke taip pat yra ir Seorako kalnas, kuris yra trečias pagal aukštį Pietų Korėjos kalnas, o jo aukštis siekia 1 708 metrus. Šis didžiulis parkas yra padalintas į tris dalis, o išorinis Seorak rajonas yra labiausiai turistų mėgiama ir komercializuota dalis, siūlanti daugybę apgyvendinimo ir maitinimo galimybių. Osaek rajonas garsėja savo unikaliomis mineralinėmis versmėmis. Taip pat nacionalinis parkas pasižymi ir kultūros paminklais, kurie draustinyje yra budistų šventyklos Baekdamsa ir Sinheungsa.

Autorius: Taewangkorea

4. Boseong žaliosios arbatos laukai

Šiandien aplink Boseong laukus yra daugiau kaip 5,8 milijono arbatmedžių ir 3 milijonai kitų medžių, o visas Boseong yra atsakingas už 40% Korėjos arbatos gamybos. Tai seniausi, didžiausi ir tikriausiai gražiausi arbatos laikai Pietų Korėjoje. Laukai yra malonus žaliosios arbatos ir gražių miškų mišinys. Žaliosios arbatos laukai kryžminami pėsčiųjų takais ir laiptais, todėl šiais galima užlipti iki kalno viršaus ir pasigrožėti iš viršaus.

5. Juwangsan nacionalinis parkas

Šis nacionalinis parkas yra Šiaurės Gyeongsang provincijoje, Pietų Korėjoje, ir priklauso Taebaek kalnų grandinės daliai. Atrakcijos, kurias galima pamatyti ir kuriose galime sudalyvauti, yra Daejeonsa šventykla, Jusanji ežeras, Juwangam bei Baekryeonam ermitažai, Dalgi kriokliai bei Juwangsano karališkasis Azalijos festivalis.

Skaitykite toliau

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus