#gruodžioGrotuvasCiklaiPietų Korėja

#gruodžioGrotuvas: Pietų Korėjos grupė Hyukoh

kiniškas repas

Hyukoh yra indie roko bei indie populiariosios muzikos grupė, kilusi iš Pietų Korėjos bei susikūrusi 2014 metais. Grupę sudaro 4 nariai, kurie yra lyderis, pagrindinis vokalistas ir gitaristas Oh Hyuk, bosistas Im Dong-geon, gitaristas Lim Hyun-jae ir bugnininkas Lee In-woo.

Muzikinis stilius

Nors grupė yra kilusi iš Pietų Korėjos, savo dainas Hyukoh atlieka anglų, kinų ir korėjiečių kalbomis. Šios grupės kūriniuose galima pastebėti įvairių muzikos žanrų pėdsakų, tačiau labiausiai jaučiama yra indie roko ir indie populiariosios muzikos įtaka, kadangi grupės dainose naudojami roko muzikai būdingi instrumentai. Grupė taip pat buvo pripažinta ne tik dėl savo grupės vizualinio įvaizdžio muzikiniuose klipuose, tačiau ir šių sceninėse aprangose.

Hyukoh muzikinis klipas „Leather Jacket“

Pagrindinis grupės vokalistas Oh Hyuk įvardino, kad pagrindinės grupės, padariusios įtaką Hyukoh skambėsiui bei muzikiniam įvaizdžiui yra „The Beatles“ ir „The Whitest Boy Alive“. Hyukoh dainų tekstuose taip pat dažnai kalbama socialinių problemų, egzistencijos, gyvenimo prasmės bei tikrojo džiaugsmo atradimo ir ieškojimo klausimais.

Gitaristas Hyun-jae, kalbėdamas apie grupės EP, pavadinimu 24: How To Find Love And Happiness, teigė, jog savo muzika grupės nariai norėjo perteikti ne faktą ar instrukciją, kaip surasti meilę ir džiaugsmą, o įamžinti grupės kelionę, patiems ieškant tikrosios meilės ir džiaugsmo patirčių. Grupės nariai taip pat pabrėžė, jog dar niekam žodžiais nepavyko įvardinti jausmo, kai patiri meilę ir džiaugsmą. Hyukoh pabandė parodyti kelionės link šių jausmų svarbą.

Hyukoh muzikinis klipas „Comes And Goes“

Albumai

Kol kas Hyukoh yra išleidę vieną albumą ir 4 EP: 20, 22, 23, 24 ir Through Love. Albumai, kurių pavadinimai yra skaičius, simbolizuoja grupės narių amžių (kadangi visi grupės nariai yra gimę 1993 metais) ir tam tikrus etapus šių gyvenimuose. Grupės muzikiniuose klipuose, tokiuose, kaip Love Ya!, taip pat galima pastebėti korėjietiškai populiariajai kultūrai neįprastų simbolių, tokių, kaip šokančios bei besibučiuojančios tos pačios lyties poros, kas Pietų Korėjoje vis dar yra tabu.

Hyukoh muzika taip pat itin skiriasi nuo populiariosios Pietų Korėjos muzikos tuo, jog grupės nariai nėra „idol“ sistemos nariai, šie savo bendravimu ir muzika nesistengia perteikti industrijoje taip siekiamo tobulumo, atvirai kalba apie santykius ir šių netobulumą, taip pat nevengia savo muzika kelti klausimus apie Pietų Korėjos visuomenę ir dabartinę šios padėtį.

Kviečiame pasiklausyti grupės muzikos!

Hyukoh muzikinis klipas „Love Ya!“

Skaitykite toliau

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus