GyvenimasŠiaurės Korėja

Kim Jong-uno žmona užfiksuota viešumoje po daugiau nei metų

Kim Jong-uno žmona
Kim Jong-unas ir jo žmona Ri Sol Ju. Fotografijos autorius: KCNA via Reuters

Šį trečiadienį, kartu su savo vyru, buvo užfiksuota Ri Sol Ju – Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong-uno žmona. Svarbu tai, jog apie Šiaurės Korėjos lyderio žmoną buvo žinoma itin mažai, kadangi paskutinį kartą ji žiniasklaidoje pasirodė 2020-ųjų metų sausio mėnesį.

Rodong Sinmun yra oficialus Šiaurės Korėjos valdančiosios partijos laikraštis. Šviežiai išleistame laikraščio leidime, vaizduojamas Kim Jong-unas kartu su savo žmona Ri Sol Ju. Pora Mansudae meno teatre mėgavosi koncertu kuris buvo skirtas paminėti buvusio Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong-ilo gimtadienį.

Iki 2020-ųjų metų pradžios, Kim Jong-unas ganėtinai dažnai renginiuose pasirodydavo su savo žmona, tačiau viskas pasikeitė sausio mėnesį, kuomet po Sŏllal šventės (Kinų Naujųjų metų) Ri Sol Ju tiesiog dingo iš vietos žiniasklaidos akiračio. Tai lėmė, jog greitai pradėjo sklisti kalbos apie galimas lyderio žmonos sveikatos problemas, ar dar vieną nėštumą.

Ri Sol Ju fotografija iš 2018-ųjų metų. Fotografijos autorius: Blue House (Republic of Korea).

Tiesa, Nacionalinė Pietų Korėjos žvalgybos tarnyba (angl. South Korea’s National Intelligence Service) (NIS) greitai atmetė galimybę, jog Kim Jong-uno žmona galėtų turėti sveikatos problemų. Realiausia versija kur buvo dingusi Ri Sol Ju, yra ta, jog ji galimai tiesiog kartu su vaikais liko namuose, siekdama išvengti Koronaviruso. Ta pati Nacionalinė Pietų Korėjos žvalgybos tarnyba tiki, jog Kim Jong-unas kartu su Ri Sol Ju turi tris vaikus. Bet kuriuo atveju, apie poros šeimyninį gyvenimą yra žinoma itin mažai.

Rodong Sinmun taip pat pranešė apie tai, jog po koncerto, pora apsilankė Kumsusano Saulės Rūmuose (angl. Kumsusan Palace of the Sun). Šiuose rūmuose ilisi buvusiųjų Šiaurės Korėjos lyderių kūnai. Verta paminėti, jog tai nėra atsitiktinis jų apsilankymas šiuose rūmuose. Vasario 16-17 dienomis Šiaurės Korėjoje yra minima Blizgančios žvaigždės diena (angl. Day of the Shining Star). Ši šventė yra viena svarbiausių Šiaurės Korėjoje, kadangi ji yra skirta paminėti antrojo Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong-ilo gimtadienį.

Skaitykite toliau:

Marius Vilūnas
Interesų sritys: Kinija, ekonomika, šalių įvaizdis
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Daugiau:Gyvenimas