Pietų KorėjaSportas

„League of Legends“ visų žvaigždžių renginys: korėjiečių komandoje žais Faker

„League of Legends“ visų žvaigždžių renginys
„League of Legends“ visų žvaigždžių renginys

Esportas yra viena iš ryškiausių šiuolaikinės korėjiečių popkultūros dalis. Tokių žaidimų, kaip „League of Legends“ pasaulinio turnyro prizinis fondas 2020 metais siekė 2,225,000 dolerių. Pasak „Gametrics“, „League of Legends“ yra populiariausias žaidimas Pietų Korėjos kompiuterių kambariuose, kur 51.49% visų kompiuterių kambarių naudotojų renkasi žaisti būtent „League of Legends“.

„League of Legends“ populiarumas P. Korėjoje

Natūralu, jog dėl tokio susidomėjimo šis žaidimas tapo itin svarbia Esporto Pietų Korėjoje dalimi. „League of Legends Champion Korea“ (LCK) yra neabejotinai geriausia „League of Legends“ konkurencinga lyga pasaulyje. LCK komandos yra daugiau pripažinimo sulaukusios pasauliniu mastu, bei yra laimėjusios daugiausiai pasaulinių turnyrų.

„SK Telecom T1“ yra komanda, turinti daugiausiai titulų pasaulyje, taip pat tris kartus laimėjusi pasaulio čempionate. Šių metų „League of Legends“ čempionatą taip pat laimėjo korėjiečių komanda „Damwon“, kovojusi prieš priešininkus iš Kinijos „Suning“.

Pietų Korėjoje taip pat gyvena garsiausias „League of Legends“ žaidėjas istorijoje, „SK Telecom“ žaidėjas Lee „Faker“ Sang Hyeok. Faker tapo pavyzdžiu žaidėjams visame pasaulyje, norintiems save realizuoti Esporte bei pasiekti žaidėjo „League of Legends“ sugebėjimų lygmenį.

2020 metų Visų žvaigždžių renginys

Nors visai neseniai baigėsi „League of Legends“ pasaulinis turnyras, 2020 metų gruodžio 18-20 dienomis vyks „League of Legends“ visų žvaigždžių renginys. Dėl pasaulyje paplitusios pasaulinės pandemijos, renginys vyks internetiniu formatu, o ne su gyva žiūrovų publika, tačiau čia matome Esporto lankstumą, jog net ir tokioje situacijoje turnyras gali vykti, o žiūrovai taip pat galės prisijungti prie tiesioginės transliacijos.

Šiame visų žvaigždžių renginyje taip pat dalyvaus ir Pietų Korėjos komanda, kuri buvo išrinkta fanų balsavimo pagalba. Po savaitės internetinio balsavimo, kiekvienai iš penkių skirtingų žaidimo pozicijų buvo išrinktas daugiausiai populiarumo sulaukęs žaidėjas, kuris kartu su komanda atstovaus visų žvaigždžių renginyje.

„League of Legends“ visų žvaigždžių renginys: Korėjos komandos sudėtis

LCK pasaulinė žvaigždė Lee „Faker“ Sang Hyeok savo vidurio (angl. Mid lane) pozicijoje laimėjo 58,3 proc. visų balsų, taip gaudamas pakvietimą į komandą. Būdamas populiariausiu žaidėju pasaulyje, Faker nuo 2014 metų kasmet dalyvauja „Visų žvaigždžių“ renginyje.

Viršaus (angl. Top lane) poziciją laimėjo Faker komandos draugas Kim „Canna“ Chang Dong, surinkęs 46,9 proc. balsų. Damwon komandos narys Cho „BeryL“ Geon Hee, atliekantis pagalbininko (angl. Support) vaidmenį, ir pasaulio čempionato finalo rezultatyviausias žaidėjas Kim „Canyon“ Geon Bu džiunglių (angl. Jungle) pozicijoje, abu laimėjo surinkę daugiausiai balsų, toliau galėdami atstovauti savo šalį ne tik pasaulio turnyre, bet ir visų žvaigždžių žaidime.

Daugiausiai varžytis teko žaidėjams žaidžiantiems šaulio (angl. Marksman) pozicijoje. Joje dėl pozicijos komandoje varžėsi Damwon komandos narys Jang „Ghost“ Yong Jun ir DRX komandos narys Kim „Deft“ Hyuk Kyu. Balsavimo pabaigoje vis gi į priekį išsiveržė „Deft“ bei laimėjo surinkęs 38,2 proc. Balsų. Tai „Deft“ bus pirmasis kartas, kai šis dalyvaus visų žvaigždžių žaidime.

„League of Legends“ visų žvaigždžių renginys: programa

Šių metų „LoL All-Star“ turnyras bus padalytas į dvi dalis: „Underdog Uprising“ ir „Superstar Showdown“. „Underdog Uprising“, kuris vyks pirmąją renginio dieną, keturių pagrindinių regionų – Korėjos, Kinijos, Šiaurės Amerikos ir Europos – žvaigždžių komandos žais su šalia jų esančiais nedideliais regionais. Čia Pietų Korėja susitiks su „Oceanic Pro League“ ir „Pacific Championship Series“ komandomis, kurias sudarys žaidėjai iš Taivano, Honkongo, Makao ir Pietryčių Azijos. „Superstar Showdown“ metu, gruodžio 19 dieną Pietų Korėja susidurs su Kinijos komanda, o gruodžio 20 dieną Europos komanda kovos prieš Šiaurės Amerikos.

Atšvęsti visų žvaigždžių turnyrą, žaidimo personažas Ornn gaus ypatingą labdaros išvaizdos paketą (ang. Skin). „Elderwood Ornn“ žaidimo parduotuvėje bus galima įsigyti už 1350 RP (apie 10 dolerių) nuo gruodžio 16 dienos, o 100% pajamų bus skirta „The Riot Games“ socialinio poveikio fondui „ImpactAssets“. Kiekvienas rungtynes ​​gyvai galėsite stebėti svetainėje lolesports.com.

Šaltiniai

Skaitykite toliau

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus