
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir tarptautinė informacijos ir ryšio technologijų įmonė „Huawei“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Kinijos „Huawei“ tapo pagrindine LKF ir rinktinių rėmėja, pranešime spaudai rašo Lietuvos krepšinio federacija.
Telekomunikacijų bendrovė patenka į didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų TOP trejetuką bei tiekia savo produkciją į daugiau nei 150 pasaulio valstybių. „Huawei” prie LKF rėmėjų rato prisijungia po penkerių metų pertraukos. Tiesa, šįkart su didesnėmis ambicijomis ir didesniais finansais.

„Visuomet sergame už šalių, kuriose vykdome savo veiklą, pergales, pasiekimus ir pažangą. Šiuo itin neapibrėžtu laikotarpiu sportas visame pasaulyje patiria sunkumus, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie aktyvaus jo rėmimo. Labai laukiame naujojo krepšinio sezono pradžios, o Lietuvos krepšinio bendruomenei jame linkime didžiausios sėkmės“, – kalbėjo „Huawei“ vadovas Baltijos šalyse Ricky Chen.
„Huawei“ stipriai prisidėjo prie vyrų ir moterų krepšinio rinktinių stovyklų, jaunimo „Huawei Baltijos taurės“ turnyrų organizavimo. Nuo artėjančio 2020-2021 metų sezono taps ir vardine Lietuvos Moterų krepšinio lygos rėmėja.
„Labai džiaugiuosi, kad šiuo sunkiu laikotarpiu, kai pasaulį yra sukausčiusi viruso pandemija, „Huawei“ kompanija patikėjo mūsų idėjomis ir vėl prisideda prie Lietuvos krepšinio, skiria didelį dėmesį jaunimui ir moterims.
Dar smagiau, kai partneriai vėl sugrįžta pas mus, su šia bendrove turėjome glaudų bendradarbiavimą, vykdėme vyrų rinktinių „Huawei Cup“ turnyrus, socialinius projektus. Jų grįžimas rodo, jog tas bendradarbiavimas pateisino jų lūkesčius ir surėmę pečius galėsime toliau dirbti krepšinio labui“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.
„Huawei“ Lietuvoje veikia jau dešimtį metų, o susitarimas remti Lietuvos krepšinio federaciją ir rinktines dar kartą patvirtina ilgalaikius bendrovės veiklos planus Lietuvoje.
Pirmaujanti informacijos ir ryšių technologijų infrastruktūros bei išmaniųjų įrenginių gamintoja kuria integruotus sprendimus daugybėje sričių. Į sąrašą įeina telekomunikacijų tinklų, IT, išmaniųjų įrenginių ir debesų paslaugų sprendimai.
Taip pat būtina paminėti, jog ta pati Kinijos „Huawei“ nėra sutinkama visų išskėstomis rankomis. Pastaraisiais metais vėl pasipylė įvairūs kaltinimai šiai įmonei dėl vykdomos žvalgybos, paslapčių nutekinimo ir neteisėto duomenų rinkimo. Pagrindinė šalis kaltintoja – JAV.
Skaitykite toliau
- Krepšinio namai, Oficialus Lietuvos krepšinio federacijos pranešimas, 2020.
- Tolimieji, „Tiltas tarp Amerikos ir Kinijos krepšinio fanų“ – Yao Mingas
Taip, pasaulyje kaltinimų Kinijai vis daugėja dėl to,jog šios valstybės vertybės, požiūris į asmenų teises, laisvę bei duomenų apsaugą ir pan kardinaliai skiriasi nuo vakarų demokratijos. Ir ne tik duomenų apsaugoj, bet ir Kinijos investicijose į užsienio valstybių verslus bei projektus yra daug kontroversijos. Amerika yra ta šalis, kuri pirmoji ir tokiu mastu atkreipė į tai dėmesį.