GyvenimasKinija

Rusas buvo “išlaisvintas” iš kiniško televizijos šou

Vladislav Ivanov
Vladislav Ivanov. Fotografijos iš atlikėjo viešos Instagram paskyros.

Įsivaizduokite šią neeilinę situaciją – per nesusipratimą patenkate į televizijos šou ir esate savotiškai “įkalinamas”. Tokią situaciją turėjo išgyventi 27-erių rusas Vladislav Ivanov. Galima teigti, jog vyriškis per klaidą pateko į kinišką vaikinų pop-muzikos grupę ir su ja nukeliavo iki televizijos šou finalo. Juokingiausia tai, jog Vladislav nė nesistengė, ir prašė fanų, jog jį išsiųstų namo. Vladislav Ivanov tik šį savaitgalį buvo išbalsuotas iš kiniško televizijos šou “Produce Camp 2021”, tačiau apie viską nuo pradžių.

Vladislav Ivanov istorija

Šių metų pradžioje Vladislav pamatė skelbimą, jog televizijos projektas ieško kinų kalbos mokytojo. Vyriškis laisvai kalba kinų kalba, todėl nusprendė išbandyti savo jėgas. Vos atvykus, režisieriai nusistebėjo jo gera išvaizda ir iškart pasiūlė pačiam dalyvauti televizijos šou.

Kaip teigia Ivanov, – “Jie paklausė ar norėčiau kardinaliai pakeisti savo gyvenimą.”. Vaikinas greit sutiko, tačiau dar greičiau pradėjo gailėtis savo pasirinkimo. Tokį televizijos šou kaip “Produce Camp 2021” galima pavadinti talentų gamykla, kas yra ganėtinai populiarus televizijos šou žanras Pietų Korėjoje. Tokiuose televizijos šou įprastai dalyvauja asmenys neturintys ypatingų talentų, tačiau prodiuseriai juose įžvelgia potencialo, tad jie yra ruošiami didžiajai scenai.

Vienas iš solinių Lelush pasirodymų televizijos šou.

Problema tame, jog Vladislav Ivanov visiškai nebuvo tam pasiruošęs – visi projekto dalyviai buvo iškelti į salą ir gyveno bendrabutyje. Iš jų visų buvo atimti telefonai ir jie turėjo kasdien dalyvauti alinančiose treniruotėse ir mokymuose. Dar didesnės problemos paaiškėjo tuomet, kai Vladislav pranešė, norintis palikti televizijos šou. Jam buvo pranešta, jog tai yra labai sudėtinga, kadangi Vladislav padėjo savo parašą po kontraktu.

Vladislav Ivanov “Produce Camp 2021” dalyvavo pasislėpęs po sceniniu vardu – Lelush. Vaikinas nerodė jokio noro dalyvauti šou ir nerodė pastangų treniruočių metu. Vienu metu Lelush net pasakė, jog žiurovai neturėtų jo pamėgti, kadangi jokių rezultatų nebus. Ironiška, tačiau Vladislav nukeliavo iki televizijos šou finalo. Žiurovai jį pamilo ir praminė “apgailėtinu atlyginimų vergu” (angl. The most miserable wage slave). Lelush taip pat buvo pramintas “Sang kulturos” (angl. Sang culture) simboliu. Kiniškas žodis “sang” reiškia gedulą ir šis kultūrinis fenomenas pastaruoju metu yra ganėtinai populiarus tarp Kinijos jaunimo. Tai reiškia savotišką amžiną gedulą, pasireiškiantis kaip motyvacijos nerodymas ir apatija aplinkai. Vladislav Ivanov, dėl savo nenoro dalyvauti televizijos šou, buvo pramintas šios kultūros ikona.

Lelush pasirodymas kartu su grupe.

Bet kuriuo atveju, Lelush ir jo atstovaujama vaikinų grupė pralaimėjo “Produce Camp 2021” finale. Vladislav savo socialinio tinklo “Weibo” paskyroje parašė: “Pagaliau baigiau darbą”.

Skaitykite toliau:

Marius Vilūnas
Interesų sritys: Kinija, ekonomika, šalių įvaizdis
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Daugiau:Gyvenimas