Kultūra ir menasPietų Korėja

Sekmadienį vyks Mnet Muzikos Apdovanojimai

Mnet Muzikos Apdovanojimai
Mnet Muzikos apdovanojimai. Autorius: Mnet.

Šį sekmadienį, gruodžio 6 dieną, vyks vieni iš didžiausių Azijos muzikos apdovanojimų, Mnet Muzikos Apdovanojimai (Mnet Asian Music Awards (M.A.M.A). Apdovanojimus organizuoja CJ E&M kompanijos muzikos skyrius Mnet, o pati ceremonija bus transliuojama gyvai. Kaip ir daugelis apdovanojimų ceremonijų šiais metais, Mnet muzikos apdovanojimai taip pat vyks be gyvos žiūrovų auditorijos, dėl pasaulyje vykstančios pandemijos. Šių metų ceremonija yra jau 22-oji Mnet muzikos apdovanojimų istorijoje.

Nors dažniausiai M.A.M.A apdovanojimai vyksta keliose Azijos šalyse, tokiose, kaip Pietų Korėja, Japonija ar Honkongas, tačiau šiais metais būtent dėl pandemijos, ceremonija vyks tik Pietų Korėjoje. Ceremonijos vedėju buvo paskelbtas žymus Pietų Korėjos aktorius Song Joong-ki.

M.A.M.A balsavimo sistema

Norint palaikyti sau patinkančius atlikėjus, fanai iki gruodžio 5 dienos vis dar gali balsuoti Mnet internetinėje svetainėje. Fanų balsas yra itin svarbus, kadangi tai sudaro 30 procentų laimėjimo galimybės. 20 procentų nusprendžia profesionalų, muzikos specialistų komitetas, ne tik iš Pietų Korėjos, tačiau ir kitų Azijos šalių, o likę 40 procentų priklauso nuo muzikos ir albumų pardavimo.

Atlikėjai varžosi šiose kategorijose: Metų Atlikėjas, Metų Daina, Metų Albumas, Metų Pasaulinė Ikona, Geriausias Atlikėjas, Geriausia Atlikėja, Geriausias Šokių Pasirodymas (Vyrų Grupė), Geriausias Šokių Pasirodymas (Moterų Grupė), Geriausias Šokių Pasirodymas (Solo), Geriausias Vokalinis Pasirodymas (Grupė ir Solo), Geriausias Bendradarbiavimas, Geriausias Naujas Atlikėjas, Geriausia Nauja Atlikėja, Geriausia OST, Geriausias Grupės Pasirodymas, Geriausias HipHop ir Urban Muzikos pasirodymas, Geriausias Muzikinis Klipas.

Pasirodymai

Šių metų ceremonijoje pasirodys šios grupės ir solo atlikėjai: Ateez, BoA, BTS, Cravity, Enhypen, (G)I-DLE, GOT7, IZ*ONE, JO1, Mamamoo, Monsta X, NCT, Oh My Girl, Seventeen, Stray Kids, Taemin, The Boyz, Treasure, Twice ir TXT.

Norint prisijungti prie apdovanojimo ceremonijos žiūrovų, tiesioginę transliaciją galimą žiūrėti per https://mama.mwave.me/en/on-air. Apdovanojimų pradžia 18 valandą vakaro Pietų Korėjos laiku, 11 valandą ryte Lietuvos laiku.

Skaitykite toliau

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus