KinijaTestai

Testas: Ar galite atspėti šių kiniškų žodžių reikšmę? (II dalis)

Kiniški žodžiai

Vienas ryškiausių kinų kalbos bruožų yra stiprus polinkis derinti skirtingų simbolių reikšmę taip, kad sudėjus kelis žodžius, būtų gaunamas kitą prasmę turintis žodis. Būtent dėl to kinų kalba garsėja savo sudurtiniais žodžiais.

Šiame trumpame teste antrą kartą galėsite pasitikrinti savo kinų kalbos žinias ir pažiūrėti, ar žinote šių kiniškų sudurtinių žodžių reikšmes. Visi teste esantys žodžiai susidaro iš dviejų simbolių, kurių reikšmės yra nurodytos. Testo laikas nėra ribojimas, o teisingas atsakymas yra tik vienas. Sėkmės!

bendri klausimai apie aziją

Ar galite atspėti šių kiniškų žodžių reikšmę? (II dalis)

Ar galite atspėti pateiktų kiniškų žodžių reikšmę? Laikas nėra ribojamas. Vienas teisingas atsakymas. Sėkmės!

1 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 担 (dān) reiškia "nešti", o simbolis 心 (xīn) reiškia "širdį", ką reiškia kiniškas žodis 担心 (dān xīn)?

2 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 再 (zài) reiškia "vėl", o simbolis 见 (jiàn) reiškia "pamatyti", ką reiškia kiniškas žodis 再见 (zài jiàn)?

3 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 天 (tiān) reiškia "dangus", o simbolis 价 (jià) reiškia "kaina", ką reiškia kiniškas žodis 天价 (tiān jià)?

4 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 真 (zhēn) reiškia "tikrai", o simbolis 正 (zhèng) reiškia "teisingas", ką reiškia kiniškas žodis 真正 (zhēn zhèng)?

5 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 没 (méi) reiškia "ne", o simbolis 事 (shì) reiškia "reikalas", ką reiškia kiniškas žodis 没事 (méi shì)?

6 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 敌 (dí) reiškia "priešiškumas", o simbolis 人 (rén) reiškia "žmogus", ką reiškia kiniškas žodis 敌人 (dí rén)?

7 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 骄 (jiāo) reiškia "arogantiškas", o simbolis 傲 (ào) reiškia "išdidus", ką reiškia kiniškas žodis 骄傲 (jiāo ào)?

8 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 知 (zhī) reiškia "žinoti", o simbolis 觉 (jué) reiškia "jausti", ką reiškia kiniškas žodis 知觉 (zhī jué)?

9 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 高 (gāo) reiškia "aukštas", o simbolis 手 (shǒu) reiškia "ranka", ką reiškia kiniškas žodis 高手 (gāo shǒu)?

10 / 10

Jeigu kiniškas simbolis 简 (jiǎn) reiškia "nesudėtingas", o simbolis 单 (dān) reiškia "forma", ką reiškia kiniškas žodis 简单 (jiǎn dān)?

Your score is

The average score is 62%

0%

Daugiau testų

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Daugiau:Kinija