Testai

Testas: ar žinote šiuos ikoniškus Azijos filmus?

testas: kinas

Šiame Tolimieji.lt teste galėsite pasitikrinti savo Azijos kino žinias. Parengėme Jums 10 klausimų apie ikoniškus Azijos filmus. Jūs turėsite atsakyti, koks yra apibūdinto filmo pavadinimas, o kaip užuominą Jums pateikiame ir kadrą iš filmo.

Ar žinote šiuos ikoniškus Azijos filmus?

1 / 10

Kaip vadinasi 2003 m. rež.  Park Chan-Wook trileris, sekantis dėl nesuprantamų priežasčių įkaitu laikyto vyro keršto istoriją?

2 / 10

Kaip vadinasi šis 1954 m. rež. Ishiro Honda filmas, kuriame pirmą kartą matome savotiška monstrų popkultūros ikoną tapusią pabaisą?

3 / 10

Kaip vadinasi 1948 m. rež. Fei Mu drama, sekanti Dai šeimos istoriją po II Pasaulinio karo pabaigos ir sunkumus, su kuriais jiems tenka tvarkytis?

4 / 10

Kaip vadinasi kultinis 1986 m. John Woo filmas, sekantis buvusio Triados gangsterio pasakojimą apie bandymą surasti savo atitolusį brolį ir pastangas ištrūkti iš painaus Honkongo mafijos tinklo?

5 / 10

Kaip vadinasi 2019 m. rež. Bong Joon-ho trileris su komedijos elementais, sekantis nepasiturinčios šeimos pastangas praturtėti kitos šeimos sąskaita?

6 / 10

Kaip vadinasi 2000 m. rež. Ang Lee veiksmo, nuotykių filmas apie karį, ieškantį savo pavogto kardo vardu "žaliasis drakonas"?

7 / 10

Kaip vadinasi 1973 m. rež. Robert Clouse veiksmo filmas, sekantis užsislėpusio CŽV agento ir šaolinio vienuolio istoriją, jam aiškinantis narktikų kartelio bylą?

8 / 10

Kaip vadinasi 2000 m. rež. Wong Kar-wai romantinė drama apie dviejų kaimynų paieškas suvokti, kodėl jų antrosios pusės rinkosi išdavystę?

9 / 10

Kaip vadinasi 2003 m. rež. Kim Ki-duk drama apie budizmo mokinį ir jo tiek dvasinę, tiek realią kelionę per gyvenimą?

10 / 10

Kaip vadinasi epinis rež. Akira Kurosawa 1954 m. filmas apie samurajus, mokančius kaimo vietinius apsiginti nuo plėšikų?

Your score is

The average score is 64%

0%

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Daugiau:Testai