Testai

Testas: ar žinote šiuos ikoniškus Azijos filmus?

testas: kinas

Šiame Tolimieji.lt teste galėsite pasitikrinti savo Azijos kino žinias. Parengėme Jums 10 klausimų apie ikoniškus Azijos filmus. Jūs turėsite atsakyti, koks yra apibūdinto filmo pavadinimas, o kaip užuominą Jums pateikiame ir kadrą iš filmo.

Ar žinote šiuos ikoniškus Azijos filmus?

1 / 10

Kaip vadinasi šis 1954 m. rež. Ishiro Honda filmas, kuriame pirmą kartą matome savotiška monstrų popkultūros ikoną tapusią pabaisą?

Question Image

2 / 10

Kaip vadinasi epinis rež. Akira Kurosawa 1954 m. filmas apie samurajus, mokančius kaimo vietinius apsiginti nuo plėšikų?

Question Image

3 / 10

Kaip vadinasi kultinis 1986 m. John Woo filmas, sekantis buvusio Triados gangsterio pasakojimą apie bandymą surasti savo atitolusį brolį ir pastangas ištrūkti iš painaus Honkongo mafijos tinklo?

Question Image

4 / 10

Kaip vadinasi 2003 m. rež. Kim Ki-duk drama apie budizmo mokinį ir jo tiek dvasinę, tiek realią kelionę per gyvenimą?

Question Image

5 / 10

Kaip vadinasi 2003 m. rež.  Park Chan-Wook trileris, sekantis dėl nesuprantamų priežasčių įkaitu laikyto vyro keršto istoriją?

Question Image

6 / 10

Kaip vadinasi 2019 m. rež. Bong Joon-ho trileris su komedijos elementais, sekantis nepasiturinčios šeimos pastangas praturtėti kitos šeimos sąskaita?

Question Image

7 / 10

Kaip vadinasi 2000 m. rež. Ang Lee veiksmo, nuotykių filmas apie karį, ieškantį savo pavogto kardo vardu "žaliasis drakonas"?

Question Image

8 / 10

Kaip vadinasi 2000 m. rež. Wong Kar-wai romantinė drama apie dviejų kaimynų paieškas suvokti, kodėl jų antrosios pusės rinkosi išdavystę?

Question Image

9 / 10

Kaip vadinasi 1973 m. rež. Robert Clouse veiksmo filmas, sekantis užsislėpusio CŽV agento ir šaolinio vienuolio istoriją, jam aiškinantis narktikų kartelio bylą?

Question Image

10 / 10

Kaip vadinasi 1948 m. rež. Fei Mu drama, sekanti Dai šeimos istoriją po II Pasaulinio karo pabaigos ir sunkumus, su kuriais jiems tenka tvarkytis?

Question Image

Your score is

The average score is 64%

0%

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Daugiau:Testai