Lietuvoje

Vieša paskaita “Kinijos grafinis dizainas: 2000 metų istorijos“

Kinijos grafinis dizainas
Vieša paskaita “Kinijos grafinis dizainas: 2000 metų istorijos" plakatas. Plakato autorius: VU Konfucijaus institutas

Renginio data: 2020-09-30

Renginio laikas: 18:00-19:30

Renginio vieta: Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas, M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šį šiltą rugsėjį žymime didžiojo kinų išminčiaus ir filosofo Konfucijaus gimtadienį ir puošiame šią datą kultūriniais renginiais. Dėl ypatingos situacijos, ribodami gyvų renginių bei lankytojų VU Konfucijaus institute skaičių, šią savaitę vykdome įvairias kūrybines dirbtuves, kurių vaizdo medžiaga jau kitą savaitę pasidalinsime mūsų socialiniuose tinkluose.

Paskutinįjį rugsėjo mėnesio vakarą kultūrinių renginių ciklą užbaigsime auditorine paskaita apie Kinijos grafinį dizainą.

Kada Kinijos grafinis dizainas pasirodė pasauliui? Ar kinai turi estetikos kanonus? Ar kinai turi apvalių hieroglifų? Kiek reikia žinoti hieroglifų, kad suprasti kinų tekstus? Kur evoliucionuoja kinų raštas? Kokios grafinio dizaino tendencijos vyrauja Kinijoje? Ar skaičiai neša kinams laimę?

Atsakymus į šiuos ir daug kitų klausimų, susijusių su Kinijos grafine komunikacija, išgirsite Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino katedros docento, meno licenciato Roberto Jucaičio paskaitoje „Kinijos grafinis dizainas: 2000 metų istorijos“. 

Įėjimas į paskaitą laisvas. Paskaita vyks VU Konfucijaus instituto Didžiojoje Konfucijaus auditorijoje (vidiniame kieme). Nepamirškite dėvėti veido kaukės. Auditorijoje siekiame išlaikyti saugų atstumą, todėl vietų skaičius ribotas.

Registracija į viešą paskaitą

Renginio aprašymas Facebook platformoje

Registracijos patvirtinimo spausdinti nebūtina.

Dėl detalesnės informacijos rašykite info@ki.vu.lt

Kiti artėjantys renginiai

Marius Vilūnas
Interesų sritys: Kinija, ekonomika, šalių įvaizdis
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Daugiau:Lietuvoje