AktualijosJaponijaSportas

Yuki Tsunoda: Japonija grįžta į „Formulę 1“

Yuki Tsunoda - būsimas AlphaTauri pilotas
Josh Kruse / Scuderia AlphaTauri / Red Bull Content Pool

Trečiadienį „Formulės 1“ komanda „Scuderia AlphaTauri“ pranešė apie naują komandos pilotą 2021 metų sezonui – Yuki Tsunoda iš Japonijos, kuris pakeis rusą Danil Kvyat. Tai pirmasis „F1“ lenktynininkas Japonas nuo 2014 metų, kuomet šį sportą paliko Kamui Kobayashi.

20-metis lenktynininkas 2020 m. sezoną praleido varžydamasis „Formulė 2“ čempionate už komandos „Carlin“ bolido vairo. Po kiek „banguotos“ čempionato pradžios, Yuki Tsunoda pelnė 3 pergales, iš viso 7 kartus pasirodė ant podiumo ir bendroje čempionato įskaitoje užėmė 3 vietą. Savo pasiekimais „Formulė 2“ lenktynininkas užsitarnavo „metų naujoko“ titulą.

Yuki Tsunoda, būdamas dar tik 20 metų, taip pat taps pirmuoju lenktynininku „Formulėje 1“ kuris yra gimęs jau 21-ajame amžiuje.

Būsimas „AlphaTauri“ pilotas savo Twitter įraše neslėpė džiaugsmo gaunantis progą varžytis su aukščiausio lygmens lenktynininkais ir priimti naujus iššūkius.

Lenktynininkas dėkojo visiems, kurie padėjo jam pasiekti „Formulę 1“. O varžybose žada kovoti iš visų savo jėgų.

Sekantį „Formulės 1“ sezoną Yuki Tsunoda lenktyniaus komandoje kartu su prancūzu Pierre Gasly. Būsimasis komandos draugas 2020 metų sezono metu su „Alphatauri“ bolidu pelnė pergalę permainingose Italijos Grand Prix varžybose. Taip pat, nesenai pasibaigusio, „Formulė 1“ 2020 metų sezono bendroje įskaitoje užėmė 10 vietą.

Skaitykite toliau:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Komentarų (-ai)
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Daugiau:Aktualijos